+48 600 135 913 | +48 32 797 61 00 info@sgmanufactor.com
PROJEKTOWANIE ORAZ PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ

Na życzenie klientów przygotowujemy projekty bazując na wstępnej idei, od prostych elementów po zaawansowane i skomplikowane konstrukcje. Do każdego projektu, zarówno tego powstałego u nas jak i gotowego, dostarczonego przez klienta, przygotowujemy profesjonalną dokumentacje techniczną. Projektujemy dedykowane narzędzia spawalnicze i inne wykorzystywane w seryjnej produkcji. Zatrudniamy doświadczonych inżynierów, ekspertów w dziedzinie tworzenia i projektowania, którzy do swojej pracy wykorzystują zaawansowane i profesjonalne oprogramowanie.
Dbamy o szczegóły dlatego wszystkie powstałe u nas produkty wykonywane są z zadanymi przez zleceniodawce tolerancjami wymiarowymi.

SPAWANIE METODĄ TIG

Do spawania aluminium wykorzystujemy profesjonalne spawarki TIG. W zależności od rodzaju stopu końcowy produkt poddawany jest obróbce cieplnej lub pozostawiony do samoistnego odpuszczenia naprężeń. Po tym etapie produkt ponownie jest sprawdzany, aby nie było najmniejszych odchyleń od normy.

W zależności od zlecenia do spawania wykorzystujemy również różnego rodzaju stopy stali.


PRZYGOTOWANIE DETALI – OBRÓBKA NUMERYCZNA

W naszym zakładzie wykorzystujemy specjalistyczne i bardzo precyzyjne maszyny zarówno frezarki jak i tokarki cnc. Powstałe dzięki nim detale cechują się pięknym wykończeniem jak i zadaną dokładnością. Detale te wykorzystywane są do dalszego łączenia z innymi elementami podczas spawania. Przyjmujemy również zlecenia na samodzielne, finalne elementy toczone lub frezowane. Produkcja odbywa się całkowicie w naszym zakładzie pod kontrolą technologów.

POZOSTAŁE METODY OBRÓBKI METALI I INNYCH TWORZYW

W naszej ofercie posiadamy również wykańczanie dostarczanych elementów jak np. frezowanie , wiercenie, czy spawanie. Bazując na naszym szerokim doświadczeniu, zajmujemy się również drukiem 3D z metali jak i tworzyw sztucznych oraz odlewnictwem.

KOMPLEKSOWE WDROŻENIE PRODUKCJI I JEJ OPTYMALIZACJA

Każdy powstający u ans prototyp jest dokładnie sprawdzany, a następnie wykonywana jest pierwsza mała seria. Po tej procedurze dostosowujemy linie produkcyjną tak aby zmaksymalizować efektywność pracy. Systematycznie zwiększamy nasze możliwości produkcyjne dzięki stałemu rozwojowi i poszerzaniu parku maszynowego.

Do montażu rowerów używamy części OEM, pochodzących od producentów, którzy dostarczają części na tak zwany pierwszy montaż i są sygnowane logiem tych producentów. W tym zakresie współpracujemy z takimi markami jak: Continental, Shimano, Race Face, Fox, Pinion.

Icons made by Smashicons from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY